Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WERNISAŻ MARTY FREJ W GRUDZIĄDZU

W dniu 14 stycznia  uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu pod opieką wychowawców udali się do muzeum na wernisaż Marty Frej – blogerki, autorki żartobliwych memów, jednej z najpopularniejszych rysowniczek w Polsce.

Frej jest ilustratorką, malarka i graficzką. W komiksowy sposób przedstawia naszą codzienność i realia w jakich żyjemy. Początkowo znana była  z internetowych memów. Teraz jej prace obecne są już nie tylko w internecie, ale też na wystawach.

Przed wernisażem wychowawcy wyjaśnili pojęcie słowa „mem” oraz przypomnieli zasady savoir – vivre podczas pobytu w muzeum, w myśl nowego programu autorskiego „Savoir vivre – dobre wychowanie”. 

Podczas sobotniego wernisażu odbyło się kameralne spotkanie z ilustratorką, która rozdawała autografy i rozmawiała ze swoimi fanami.  Pełni wrażeń i w dobrych humorach uczestnicy wrócili do internatu, planując kolejne wyjścia w najbliższym czasie. Marta Frej swoimi pracami podbiła nasze serca. Była to pierwsza jej wystawa w naszym regionie.

WER1 Podczas wernisażu.
wer2 Spotkanie z malarką Martą Frej.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007