Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZIMA OHP  W CHEŁMIŃSKI MCK

30 stycznia 2017 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Chełmnie rozpoczęło wraz z pierwszym dniem ferii zimowych „Akcję Zima OHP” a w niej kilkanaście atrakcyjnych przedsięwzięć dla uczniów, absolwentów i osób poszukujących zatrudnienia z terenu powiatu chełmińskiego.

Pierwszego dnia ferii pośrednik pracy z MCK zachęcała do skorzystania z ofert pracy,  rejestracji i wypełnienia „ankiety poszukującego pracy”. Tego dnia odbyła się giełda pracy na stanowisko kolportera ulotek.

31 stycznia  MCK  zorganizowano w sali  Powiatowego Urzędu Pracy spotkanie rekrutacyjne dla osób zainteresowanych pracą zagraniczną. Oferty prac na terenie Holandii  przedstawione zostały przez reprezentantki Agencji Sherpa z Torunia. Oferowano  prace w sektorze rolnictwa, ogrodnictwa, logistyki, produkcji  w tym również spożywczej. Omówiono specyfikę zatrudnienia  na terenie Holandii, miejsca pracy, wynagrodzenia oraz terminy umów. Uczestnicy spotkania otrzymali również informacje o transporcie, ubezpieczeniach i  miejscach noclegowych.

W ramach „Akcji Zima OHP” w MCK zaplanowane są kolejne warsztaty, zajęcia i drzwi otwarte na cały okres trwania ferii zimowych.

ZCH 2(1) Prezentacja usług chełmińskiej jednostki OHP.
ZCH 1 Wypełnianie formularzy w celu podjęcia pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007