OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZIMOWY WIZAŻ W ŚWIECIU.

30 stycznia 2017 roku w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Świeciu młodzież w wieku 18-25 uczestniczyła w bezpłatnym szkoleniu z zakresu wizażu i spotkaniu z kreatorką wizerunku. Zajęcia realizowane w ramach „Akcji Zima z OHP” umożliwiły uczestnikom usystematyzowanie wiedzy o typach urody w Polsce i na świecie, rodzajach cery oraz zasadach profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy. W trakcie zajęć „Zimowy wizaż” młodzież poznała zasady prawidłowego aplikowania kosmetyków i wykonywania profesjonalnego makijażu, a tym samym kreowania wizerunku.

Uczestnicy szkolenia przyznali, że jednym z elementów sukcesu zawodowego jest zbudowanie własnego wizerunku, w tym profesjonalnego i godnego zaufania wyglądu. Warsztaty zostały wzbogacone przez bardzo ważne informacje umożliwiające zapoznanie ze specyfiką pracy wizażystki.

Szkolenie okazało się ciekawym sposobem spędzenia pierwszego dnia ferii zimowych w gronie rówieśników. Zajęcia pobudziły kreatywność i motywację młodych osób do dalszego rozwoju. Na potwierdzenie zdobytych umiejętności kadra Młodzieżowego Centrum Kariery wręczyła certyfikaty z życzeniami sukcesów edukacyjno-zawodowych i zaproszeniem do korzystania z usług świeckiego MCK.

ZWS 1 Szkolenie rozpoczęto od podstawowych zagadnień teoretycznych.
ZWS 2 Uczestnicy w trakcie określania typów urody. 
ZWS 3 Prowadząca w trakcie zajęć służyła swoją radą i profesjonalnym wsparciem.
ZWS 4 Ćwiczenia z aplikowania kosmetyków.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007