OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KONURS NA WIERSZ  WALENTYKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 1 lutego 2018 roku w świetlicy włocławskiego hufca pracy odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu na „Wiersz Walentynkowy” organizowany prze koło artystyczne dla uczestników hufca. 

Przedsięwzięcie zorganizowane w ramach działań kulturalno- oświatowych miało na celu przede wszystkim zaangażowanie uczestników w życie hufca, a ponadto wyłonienie i zaprezentowanie swoich talentów.  Młodzież, która wzięła udział w etapie lokalnym konkursu napisała i zaprezentowała swoje teksty. Celem etapu lokalnego było rozbudzenie pasji artystycznych wśród uczestników Hufca Pracy, zachęcenie do wyjęcia tekstów z szuflad i  zaprezentowania swojej twórczości. Najlepsze wiersze zostały nagrodzone. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Kujawa z klasy II Szkoły Branżowej ZS WSO „COGITO”. Dwie drugie równorzędne nagrody otrzymały Jessica Reznerowicz i Magdalena Gołębiewska, a laureatkami dwóch trzecich nagród zostały Wiktoria Lach i Marika Lipigórska. 

Zmotywowani uczestnicy już zgłosili swój udział do kolejnych przedsięwzięć organizowanych przez wychowawców Hufca Pracy we Włocławku.

WAL1 Nagrodzona młodzież otrzymuje nagrody z rąk opiekuna koła artystycznego  2-5 Hufca Pracy we Włocławku
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007