OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

Z WIZYTĄ W MELORADIU

 

W dniu 24 stycznia 2018 roku  uczestnicy koła dziennikarskiego działającego w Hufcu Pracy w Inowrocławiu mieli okazję odwiedzić siedzibę inowrocławskiego oddziału Meloradia.

Młodzież podczas wizyty zobaczyła, jak wygląda profesjonalne studio radiowe. Miała możliwość porozmawiać o pracy dziennikarskiej z redaktorem pracującym w lokalnej stacji. Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali ciekawostek związanych z redagowaniem materiału, z którego powstaną interesujące audycje i wiadomości.  

Młodzi pasjonaci dziennikarstwa dowiedzieli się w jaki sposób zdobywa się bieżące informacje, kontakty ze znanymi ludźmi, jakie predyspozycje powinien posiadać dobry dziennikarz. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach z wielkim  zainteresowaniem słuchała prelekcji pana Marcina. Dowiedzieli się, że praca redaktora w radiu nie jest wcale tak prosta jakby się wydawało.

 Zajęcia przebiegły w sympatycznej atmosferze. Młodzież wykazała zainteresowanie tematem.  Celem spotkania było uświadomienie uczestnikom koła ile pracy, wysiłku, trudu  i cierpliwości wymaga ta praca  i jak wiele trzeba dokonać, aby stać się dobrym, wiarygodnym reporterem.

MELO3 Pamiątkowe zdjęcie.
MELO1 Młodzi dziennikarze w Meloradiu.
MELO2 Uczestnicy koła dziennikarskiego.
MELO4 Podczas zwiedzania siedziby radia.
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007