OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PIERNIKOWE FERIE W TORUŃSKIM HUFCU

W pierwszym tygodniu ferii zimowych 2019 w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu został zrealizowany  program pod nazwą „ Piernikowe ferie”.

Dla uczestników przygotowano różnorodne zajęcia promujące pozytywne postawy społeczne, właściwe relacje interpersonalne oraz rozwijające umiejętności manualne i pasje sportowe. Pierwszego dnia młodzież spotkała się w świetlicy środowiskowej toruńskiego hufca by wziąć udział w turnieju gier X-BOX. Sport elektroniczny staje się coraz bardziej popularny, co potwierdzają umiejętności zaprezentowane przez uczestników. Kolejny dzień poświęcony był warsztatom związanym ze zbliżającymi się świętami babci i dziadka. Młodzież własnoręcznie wykonała piękne laurki, które z pewnością będą bezcennym prezentem dla dziadków. W kolejnych dniach „Ferii z OHP” odbył się turniej gry w tenisa stołowego oraz warsztaty teatralne i umiejętności interpersonalnych.

Zajęcia organizowane w toruńskim hufcu rozwijają horyzonty młodych ludzi, kształtując pozytywne myślenie i zachowania oraz  postawy aktywne by skutecznie walczyć z nudą.

PIER1 PIER2
PIER3 PIER5
PIER6  
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007