OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PIERWSZE KROKI NA RYNKU PRACY

17 stycznia 2018 roku pośrednik pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Radziejowie przeprowadziła spotkanie z młodzieżą uczącą się pt: „Pierwsze kroki na rynku pracy”.

Spotkanie informacyjne było skierowane do młodzieży uczącej, która potrzebowała pomocy w znalezieniu pracy tymczasowej. Pierwsza praca podczas trwania nauki, to dobry pomysł dla tych, którzy poważnie myślą nie tylko o swoich finansach, ale także o zawodowej przyszłości. Nawet wtedy, gdy nie jest ona w kierunkowym zawodzie, jest ważnym punktem w CV. Osiągnięcie sukcesu zawodowego gwarantuje bogate doświadczenie zdobywane już od najmłodszych lat. Pośrednik pracy omówiła młodzieży jak zrobić pierwszy krok do kariery, jak i gdzie szukać pierwszej pracy, stażu czy praktyki.

Podczas spotkania przedstawione zostały, również aktualne oferty pracy jakim dysponuje Młodzieżowe Centrum Kariery w Radziejowie. Zainteresowana ofertami pracy młodzież wypełniła ankiety poszukującego pracy. Ponadto zachęcano już młodzież do udziału w akcji Zima OHP, która rozpocznie się wraz z feriami zimowymi.

KROK1 Młodzież podczas spotkania z pośrednikiem pracy.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007