OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

POSZUKIWANY ARCHIWISTA W ŚWIECIU

W dniu 31 stycznia 2018 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Świeciu odbyło się spotkanie z pracodawcą oferującym zatrudnienie w zawodzie archiwista.

Na spotkanie zostały zaproszone osoby w wieku od 18 do 25 lat zarejestrowane w MCK w Świeciu, uczące się w systemie zaocznym. Na początku rozmowy przedstawiciel firmy omówił szczegółowo ofertę pracy, po czym odbyły się indywidualne rozmowy
z zaproszonymi kandydatami. Pracodawca poszukiwał osób, które znają obsługę programu komputerowego Microsoft Excel oraz bezbłędnie potrafią układać dane w kolejności alfabetycznej. Wszyscy kandydaci otrzymali zadanie sprawdzające ich umiejętności organizacji danych według określonych kryteriów oraz szybkość wykonywania tych czynności. Ponadto każdy kandydat przedstawił swoje doświadczenie zawodowe i umiejętności.

Praca w zawodzie archiwista to możliwość rozwoju zawodowego dla młodzieży a w niektórych przypadkach to szansa otrzymania pierwszej pracy. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży dzięki możliwości pogodzenia pracy z nauką w systemie zaocznym.

ARCH2 Uczestnicy spotkania
ARCH1 w czasie giełdy pracy.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007