OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W BYDGOSZCZY KARNAWAŁ TRWA

W czwartek 26 stycznia w bydgoskim hufcu odbyły się warsztaty tworzenia biżuterii i ozdabiania odzieży w związku z trwającym jeszcze karnawałem.

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu – czyli i oczekiwania na Wielkanoc.

Głównym celem  zajęć było rozwijanie wyobraźni, uzdolnień artystycznych i kształtowanie świadomości estetyki młodzieży realizowanych w ramach zajęć kół zainteresowań: Arteterapii i Spotkań z modą.

Własnoręczne wykonywanie różnego rodzaju ozdób, biżuterii i dodatków do ubioru daje niecodzienną okazję do zabawy modą i dodatkami bez wielkich nakładów finansowych.  Młodzież wykazała się dużą fantazją i wykonała oryginalne ozdoby i dodatki.

Stworzone projekty będą ozdobą karnawałowych stylizacji uczestników  bydgoskiego OHP.

Warsztaty przebiegały  w miłej i wesołej  atmosferze. Organizacja warsztatów  miała na celu  integrację grupy, umiejętność współpracy w grupie zgodnie z normami współżycia społecznego  oraz wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

KAR2 Instruktarz
KAR1 Aksamitki
KAR3 Bransoletki 
KAR4 Prezentacja ozdób

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007