OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NAKŁO: KREOWANIE WIZERUNKU – PROJEKT OSP YEI

11 stycznia 2017 w Nakle nad Notecią uczestnicy projektu „Obudź swój potencjał YEI” zakończyli udział w zajęciach z zakresu kreowania wizerunku.

W czasie spotkań ze specjalistą od wizażu młodzi ludzie poznawali zasady wizualnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiedzieli się, jakie ubrania wybrać na takie spotkanie, w jaki sposób dostosować fasony i kolory, dopasowane do sylwetki oraz typu urody. Prowadzący szkolenie mówił o zasadach dobrej autoprezentacji, elementach ubioru i zachowaniach decydujących o tym, czy kandydat na pracownik jest dobrze postrzegany pod względem wizualnym.

Po zajęciach teoretycznych kursanci pod okiem specjalisty od wizerunku zakupili ubrania odpowiednie na rozmowę kwalifikacyjną. Dodatkowo, w salonie kosmetycznym skorzystali z usług kosmetyczki, fryzjera i stylisty. Metamorfozy uczestników udokumentowano zdjęciami. Zajęcia odbywały się osobno w grupie kobiet i mężczyzn.

Całe wsparcie zostało sfinansowane z Funduszy Europejskich w ramach projektu „Obudź swój potencjał YEI” – odpowiedzi Ochotnicznych Hufców Pracy na Inicjatywę na rzecz zatrudniania ludzi młodych.

NAK2 Profesjonalna pielęgnacja dłoni.
NAK1 Uczestnicy projektu skorzystali z pomocy fryzjera.
NAK3 Paniom zaproponowano makijaże.
NAK4 Efekt metamorfozy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007