Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KREOWANIE WIZERUNKU W TORUNIU

Sukcesem zakończyła się kolejna forma wsparcia w projekcie „Obudź swój potencjał-YEI”, jaką były warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługa stylisty.

Dziesięcioro beneficjentów projektu w dniach 23-25 stycznia 2017 roku uczestniczyło w zajęciach prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę ds. kreowania wizerunku z firmy Edukacyjna Szansa AZIRO  z Olsztyna. Warsztaty prowadzone były pod kątem kompleksowego przygotowania uczestników projektu do wejścia na rynek pracy. Stosując się do zasad dress codu stylista dokonał odpowiedniego doboru stroju, w którym uczestnik może zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą. Stylista służył swoja pomocą podczas zakupów. Kosmetyczka dokonała indywidualnych konsultacji i w konsekwencji przeprowadziła szereg zabiegów upiększających oraz prozdrowotnych. Fryzjer zadbał o kondycję włosów oraz dobór odpowiednich fryzur.

Metamorfozy zakończyły się wielkim sukcesem i satysfakcją beneficjantów, jak i samych stylistów. Zwiększyły samoocenę uczestników projektu oraz pomogły w samodzielnym dbaniu o siebie w codziennym życiu. Uczestnikom warsztatów gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą pracę nad sobą!

z8 Usługa kosmetyczna.
z1 z2
z3 z4
z5 z6
z7 Warsztaty grupowe, na których omawiano m.in. najważniejsze zasady dress codu.
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007