OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

DRZWI OTWARTE W INOWROCŁAWIU

Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu już kolejny raz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży dnia 13 lutego 2018 roku zorganizowało Drzwi Otwarte w ramach Akcji Zima.

Młodzież, która odwiedziła tutejszą jednostkę miała możliwość zapoznania się z zakresem  działalności Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu. Doradca zawodowy, Paulina Porwoł, przedstawiła zebranym cele statutowe naszej placówki. Opowiedziała na czym polega praca doradcy zawodowego, jak wygląda dzień jego pracy. Następnie młodzi ludzie rozmawiali z pośrednikiem pracy. Pani Joanna Głuchowicz zaprezentowała oferty pracy, zaznaczając przy tym różnice pomiędzy praca krótkoterminową a ofertami pracy stałej oraz przedstawiła aktualne oferty pracy. Młodzież chętnie zadawała pytania i aktywnie uczestniczyła w spotkaniu.

Podsumowując, można śmiało stwierdzić, że inicjatywy tego typu są pożądane przez młodzież. Jednocześnie pragniemy podziękować naszym gościom, że pomimo ferii nie zawiedli nas i swoją obecnością potwierdzili jak istotna i ważna jest działalność Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu.

 

OTW2 Doradca zawodowy Paulina Porwoł oraz pośrednik pracy Joanna Głuchowicz podczas spotkania z młodzieżą.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007