OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

„GOŚĆ W DOM, BÓG W DOM” – WIZYTA DUSZPASTERSKA W INTERNACIE

Dnia 29 stycznia do internatu Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu z wizytą duszpasterską przybył  Wojewódzki Duszpasterz OHP ksiądz Kamil Pańkowiec. 

Na to ważne wydarzenie religijne młodzież czekała z niecierpliwością.  Przygotowano odświętne stroje, stół  został nakryty białym obrusem, z krzyżem i  zapalonymi świecami. Kolęda przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Rozpoczęła  się wspólną modlitwą. Ksiądz Kamil udzielił błogosławieństwa mieszkańcom internatu, wychowawcom, aby czas wspólnie spędzany w hufcu  był źródłem radości, dobroci, miłości oraz wzajemnego poszanowania.  Po modlitwie i pokropieniu wodą święconą, nasz duszpasterz udał się na odwiedziny mieszkańców internatu w ich pokojach. Była okazja do rozmowy oraz planowania wspólnych działań. Na pamiątkę wizyty duszpasterskiej wszyscy otrzymali obrazki.

Były to niezapomniane chwile, dzięki którym młodzież poczuła się jedną wielką rodziną,  nabrała wiary, że z Bożym błogosławieństwem można  być lepszym i że czas wspólnie spędzony w internacie, pozytywnie zaowocuje w dalszym życiu.

kol3 kol1
kol2 kol4
kol6 kol5
   

 

 
  

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007