OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NA PÓŁMETKU AKCJI ZIMA 2018 W GRUDZIĄDZU

Pierwszy tydzień ferii w grudziądzkim Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP odbywa się pod hasłem „Zimowa przygoda”. Skierowane są do uczestników OSiW i dzieci ze środowiska lokalnego.   
Pierwszego dnia młodzież miała możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się w internacie, takich jak bilard, piłkarzyki, tenis stołowy czy gry planszowe. Głównym punktem dnia był jednak udział w zajęciach odbywających się w Ośrodku Jeździeckim RYWAL. Dzieci, które udały się do Ośrodka Jeździeckiego miały szansę na naukę jazdy konnej i świetną zabawę pod czujnym okiem instruktorów, przejażdżkę bryczkami i pokaz siodłania. Kolejną atrakcją było ognisko, przy którym wszyscy wspólnie ogrzali się, usmażyli kiełbaski i wzięli udział w quizie zorganizowanym przez właściciela Ośrodka.

We wtorek uczestnicy wzięli udział w Balu karnawałowym, na który pod okiem wychowawców przygotowali dekoracje i stroje. W trakcie balu odbył się „pokaz mody karnawałowej”. Podczas zabawy nie zabrakło różnego rodzaju konkursów oraz gier.

14 lutego młodzież miała okazję spalić zdobyte podczas poczęstunku kalorie biorąc udział w zajęciach Fit and Jump, które prowadziła instruktorka pani Katarzyna Reimus. Zajęcia stanowiły połączenie zabawy i intensywnego treningu. Spora dawka fantastycznej zabawy dodała wszystkim mnóstwo energii. Emocje sięgały zenitu a uczestnicy nie ukrywali zadowolenia i z zniecierpliwieniem czekają na kolejny dzień wrażeń.

POL2 Przygotowania do Balu karnawałowego.
POL3 Nauka jazdy konnej.
POL4 Pokaz mody karnawałowej.
POL5 Aktywna zabawa z instruktorką na trampolinach.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007