OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PIERWSZE WRAŻENIE - SZKOLENIE W ŚWIECIU

W dniu 27 lutego 2019 roku w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Świeciu przeprowadzono  bezpłatne szkolenie o nazwie „Pierwsze wrażenie”, w którym uczestniczyły kobiety w wieku od 18 do 25 lat.

Zajęcia z tematyki kosmetologii były połączone z zajęciami praktycznymi. Kobiety miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy wizażystki a także dowiedzieć się jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja skóry, właściwe używanie kosmetyków oraz  poznały typy urody
w Polsce i na świecie. Najciekawszą częścią szkolenia była możliwość wykonania profesjonalnego makijażu pod okiem specjalistów z tej dziedziny. Panie miały możliwość dzięki wsparciu osoby przeprowadzającej szkolenie wykonać odpowiedni makijaż dla własnego typu urody.

Uczestniczki stwierdziły, że wygląd zewnętrzny jest istotnym elementem będącym pierwszym wrażeniem dla przyszłego pracodawcy.

Szkolenie umożliwiło zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu wizażu, szczególnie zasad kosmetyki cery, ale również pobudziły kreatywność i motywację młodzieży do dalszego rozwoju. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności są zaświadczenia wydane przez Młodzieżowe Centrum Kariery.

WRAZ2 WRAZ1

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007