OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PRZEGANIAJĄ NUDĘ W INOWROCŁAWSKIM HUFCU

Od dnia 12 lutego 2018 roku w inowrocławskim hufcu trwa „Akcja Zima 2018” dla 12 uczestników tutejszej jednostki. Hasło przewodnie wypoczynku brzmi: „Przeganiamy nudę”. Kadra wychowawcza dołożyła wszelkich starań, aby młodzież spędziła czas wolny od zajęć szkolnych w atrakcyjny i kreatywny sposób.

Po uroczystym rozpoczęciu, zapoznaniu uczestników z harmonogramem i regulaminem przedsięwzięcia młodzież wzięła udział w zajęciach z przedstawicielem Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu. Tematyką zajęć była „Bezpieczna Praca”. Spotkanie poszerzyło i uporządkowało wiedzę uczestników na temat odnalezienia się na rynku pracy.  Następnie młodzież udała się na seans filmowy do inowrocławskiego kina  „Kinomax”.

Drugi  dzień Akcji Zima uczestnicy spędzili w Bydgoszczy. Na miejscu na uczestników czekała moc atrakcji. Pobyt zaczął się od rozgrywek laserowego paintballa. Później młodzi ludzie mogli wykazać się swoją zwinnością i sprawnością fizyczną na trampolinach, skoczniach  i wielu innych atrakcjach dostępnych w obiekcie Park 17. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w gmachu lokalnej TVP3. Uczestnicy mogli od kulis poznać pracę dziennikarzy, zamienić się w operatorów kamer, dźwiękowców oraz prezenterów „Zbliżeń” i pogody. Pracownik telewizji bardzo szczegółowo opowiadał o swoim miejscu pracy   i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania młodych ludzi.

Przed młodymi ludźmi jeszcze kilka dni wspaniałych atrakcji, które integrują grupę  i rozwijają ich zainteresowania.

NUD9 NUD1
NUD2 NUD3
NUD4 NUD5
NUD6 NUD7
NUD8  
   
   
   

 

                                                                                                         

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007