OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PRZEGONILI NUDĘ W INOWROCŁAWIU

W dniu 16 lutego 2018 roku zakończyła się w inowrocławskim hufcu „Akcja Zima”, w której brało udział 12 uczestników tutejszej jednostki. Każdy dzień obfitował w inne atrakcje.

W związku z wieloma rozrywkami, które miały miejsce podczas dwóch pierwszych dni zaplanowanego przedsięwzięcia, poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. W celu sprostania oczekiwaniom młodych ludzi w środę miały miejsce zajęcia z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery. Spotkanie było ciekawe, ponieważ osoba prowadząca połączyła teorię z interesującymi zajęciami praktycznymi. Później każdy z uczestników mógł przygotować walentynkę dla bliskiej osoby. Następnie udaliśmy się na inowrocławską kręgielnię. Młodzi ludzie nie mogli oprzeć się duchowi rywalizacji i zaciekle walczyli o palmę pierwszeństwa.

Kolejny dzień akcji dostarczył równie emocjonujących wrażeń. Zaczęliśmy od zajęć karaoke dzięki, którym poznaliśmy ukrywane talenty niektórych uczestników. Następnie wszyscy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami grali na: Xbox, w tenisa stołowego, gry planszowe, piłkarzyki. Później uczestnicy mogli spróbować gofrów przygotowywanych na zajęciach kulinarnych. Okazało się, iż wyroby były tak pyszne, że wielu zapisywało przepisy w cele ponownego przygotowania ich w domu.

W ostatnim dniu udaliśmy się do Kujawskiego Centrum Kultury na „Wystawę Solnictwa”. Kolejnym punktem programu było wyjście na lodowisko „Lodolandia”. Całe przedsięwzięcie zakończyło się podsumowaniem w formie wręczenie pamiątkowych dyplomów.

PRZEG2 Uczestnicy z własnoręcznie przygotowanymi kartkami walentynkowymi
PRZEG3 Na kręgielni.
PRZEG4 Gra na Xbox.
PRZEG5 Podczas zwiedzania „Wystawy Solnictwa”.
PRZEG6 Na „Lodolandi”.
   

 

 

 

                                                                                                               

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007