OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW WE WŁOCŁAWKU

W dniu 28 lutego i 1 marca 2017 roku w siedzibie włocławskiego Hufca Pracy odbyły się rozstrzygnięcia dwóch konkursów; informatycznego „Hufcowy quiz informatyczny” i poetyckiego „Sprostać wierszem”.

Przedsięwzięcia zorganizowane w ramach działań kulturalno- oświatowych miały na celu przede wszystkim zaangażowanie uczestników w życie hufca, a ponadto wyłonienie i zaprezentowanie swoich talentów.  „Hufcowy quiz informatyczny” miał za zadanie poszukiwanie nowych talentów informatycznych, uczestników, których pasją jest technologia informacyjna. Test ten  wyłonił kandydatów do przyszłych edycji  Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Natomiast młodzież, która chciała „sprostać wierszom” wzięła udział w etapie lokalnym przygotowującym do Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Sprostać wierszem” w Chorzowie. Celem etapu lokalnego było rozbudzenie pasji artystycznych wśród uczestników Hufca Pracy, zachęcenie do wyjęcia tekstów z szuflad i  zaprezentowania swojej twórczości. Najlepsze wiersze zostały zgłoszone  do  wyżej wspomnianego etapu ogólnopolskiego. Nagrodzona i dowartościowana młodzież  nabrała ochoty do udziału w kolejnych edycjach konkursów.

Zmotywowani uczestnicy już zgłosili swój udział do kolejnych przedsięwzięć organizowanych przez wychowawców Hufca Pracy we Włocławku.

ROZ2 Nagodzone poetki
ROZ3 Zwycięzcy quizu informatycznego
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007