OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIZERUNEK PROFESJONALNEGO PRACOWNIKA

21 stycznia 2017 roku grupa 8 uczestników projektu „Obudź swój potencjał-YEI” realizowanego przez MCK w Radziejowie przeszło metamorfozę, w ramach warsztatu kreowania wizerunku.          

Każdy z nich przeszedł indywidualną konsultację z kosmetyczką, fryzjerem oraz stylistą. Dobór fryzury, zakup stroju odpowiedniego na rozmowę kwalifikacyjną było efektem metamorfozy, która pozwoliła na kreowanie wizerunku profesjonalnego pracownika.

Metamorfoza była poprzedzona warsztatami z zakresu kreowania wizerunku, które odbyły się w dniach 16-17 stycznia br. Zajęcia prowadzone były przez specjalistę ds. kreowania wizerunku, z podziałem na grupy –osobno mężczyźni i kobiety.

Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny uczestników projektu, nauczenie ich sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie. Poprzez udział w zajęciach młodzież nabyła kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego. Zajęcia miały uświadomić młodzieży, że w dzisiejszych czasach, to w co się ubieramy i jak kreujemy nasz wizerunek wpływa na ocenę naszych kompetencji. Znając najważniejsze zasady dress codu oraz sposoby stylistów każdy może stać się pewniejszy siebie w różnych sytuacjach życiowych, jak np. rozmowa o pracę, rozmowa z przełożonym, wystąpienia publiczne i wiele innych.

warsz5 Zajęcia ze stylistą dla grupy kobiet.
warsz1 Usługa kosmetyczki.
warsz2 Dobór fryzury.
warsz3 Efekt metamorfozy uczestnika projektu.
warsz4 Zajęcia ze stylistą dla grupy mężczyzn.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007