OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

AKCJA ZIMA OHP 2018 WE WŁOCŁAWKU ZAKOŃCZONA

W dniu 16 lutego 2018 roku we włocławskim Hufcu Pracy zakończyła się Akcja Zima 2018, która skierowana była do dwóch grup młodzieży OHP oraz jednej grupy dzieci ze środowiska lokalnego.  

Przez cały tydzień trwania akcji włocławski Hufiec Pracy zorganizował dla dzieci i młodzieży szereg atrakcji, dzięki którym uczestnicy mogli aktywnie i kreatywnie spędzić wolny czas w mieście. Podczas ferii dla dzieci, które odbywały się pod hasłem „Poszukiwacze przygód”, czwarty dzień akcji zima najmłodsi  uczestnicy zwiedzili siedzibę Gazety  Pomorskiej, a następnie udali się do  Radia RMF MAXXX. Na zakończenie akcji na dzieci czekała nie lada gratka w postaci zabawy w nowoczesnym Centrum Zabaw Rio a także prelekcja na temat bezpieczeństwa na drodze i zwiedzanie Wojewódzkiego  Ośrodka  Ruchu Drogowego.

Akcja Zima 2018 dla uczestników OHP, która odbywała się pod hasłem „Zimowy Chillout” także  obfitowała w szereg  interesujących   atrakcji.  Szczególnie owocne okazały się ostanie dni zimowego wypoczynku, kiedy uczestnicy zwiedzili Elektrownię Wodną „TAMA”, spacerowali po mieście, a na zakończenie na sportowo spędzili czas wolny  na lodowisku miejskim. Nie zabrakło zatem również zajęć rekreacyjno – sportowych. Akcja Zima 2018 zapewniła uczestnikom wspaniałą, niezapomnianą zabawę i urozmaiciła im tegoroczne  ferie zimowe. Na zakończenie akcji dzieci ze środowiska lokalnego i młodzież OHP otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki.

Zwieńczeniem warsztatów plastycznych w ramach Akcji „Kolorowa zima z Wło – Art.” są piękne obrazy. Młodzież pod okiem  Pani Jadwigi Jaroszewskiej Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia  Artystów Wło- Art. doskonaliła swoje umiejętności malarskie a ich efekt wprawił w zachwyt samych autorów.

Wszystkie Akcje Zima OHP 2018 przeprowadzone w 2-5 Hufcu Pracy cieszyły się wielkim zadowoleniem nie tylko ze strony osób biorących w nim udział ale także opiekunów dzieci i młodzieży oraz instytucji współpracujących z Hufcem i wspierających go przy realizacji powyższego przedsięwzięcia.

ZAK6 ZAK1
ZAK2 ZAK3
ZAK5  
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007