OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WODNY ŚWIAT W BRODNICY

13 lutego  Hufiec Pracy, reprezentowany przez przedstawiciela Rady Młodzieży – Mateusza Walkiewicza, oraz wychowawców p. Annę Grążawską i p. Karolinę Nadarzewską, zorganizował w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Brodnicy zajęcia plastyczne „Wodny Świat – tajniki farby i pędzla”.

Zajęcia były częścią całego programu, jaki proponuje lokalnym dzieciom brodnicka czytelnia podczas zimowego wypoczynku. Rada Młodzieży 2-1 Hufca Pracy, we współpracy ze swoim opiekunem, postanowiła zaangażować się i wspomóc bibliotekę swoimi pomysłami , zaproponowała więc przeprowadzenie warsztatów plastycznych. Przez ponad dwie godziny za pomocą farb, pędzli , dużej ilości papieru a także ławek i folii stretchowej, uczestnicy zajęć tworzyli kolorowe morskie głębiny, niektórzy tak dali ponieść się twórczej wenie, że zaczęli malować całymi dłońmi i palcami. Efekty pracy okazały się imponujące, co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach. Dzieci z całą wróciły do domu wprawdzie trochę brudne od farb, ale też z pewnością  dumne ze swojego dzieła.

Biblioteka5 Pamiątkowa wspólna fotografia: uczestnicy warsztatów, przedstawiciel Rady Młodzieży, wychowawczynie 2-1 HP oraz młodszy bibliotekarz: p. Sylwia Salej.
Biblioteka 2 Wszyscy uczestnicy w skupieniu tworzą świat morskich głębin.
Biblioteka3 bliżenie na końcowe efekty pracy dzieci.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007