OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZAJĘCIA Z ZAKRESU WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO

Dnia 7  lutego 2018 roku w bydgoskim CEiPM zakończyły się zajęcia z zakresu wsparcia psychologicznego w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia  - YEI”.

Przez 2 dni dwie 10 osobowe grupy uczestników projektu brały czynny udział w zajęciach z psychologiem – p. Grażyną Skoczek. Dla każdej z grup zajęcia grupowe trwały po 10 godzin.

Podczas zajęć zostały poruszone tematy takie jak : motywacja, asertywność, manipulacja, jakie wyznaczać sobie cele  oraz jakie są techniki komunikacyjne oraz jak zadawać pytania. W trakcie trwania zajęć z psychologiem młodzież mogła lepiej poznać siebie nawzajem oraz zapoznać się ze swoimi możliwościami jakimi dysponują, była również okazja do zadawania pytań i do aktywnej dyskusji na tematy ważne dla młodzieży. Każdy z uczestników mógł się podzielić swoimi przemyśleniami i uwagami oraz skonsultować swoje zachowania i działania ze specjalistą, która chętnie odpowiadała  na zadawane pytanie.

Oprócz wiedzy i nowych doświadczeń uczestnicy projektu zostali zaopatrzeni w materiały szkoleniowe, ciepły posiłek oraz przerwę kawową.

Następnym modułem  zajęć z psychologiem będą zajęcia z zakresu zapobiegania depresji również w trybie grupowym. Ponadto zainteresowani uczestnicy mają możliwość skorzystać z indywidualnych spotkań z specjalistą. Wszystkie działania finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

GRB1 Grupa B oraz
GRB2 Grupa A podczas zajęć z psychologiem.

GWARANCJE

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007