OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W GRUDZIĄDZU

22 marca 2019 r. w siedzibie grudziądzkiego Młodzieżowego Centrum Kariery odbyła się giełda pracy zorganizowana przez pośrednika pracy Elżbietę Olejnik i doradcę zawodowego Annę Mazurek. Z ramienia pracodawcy, firmy AUCHAN w Grudziądzu zaproszenie na spotkanie przyjęła pani Sylwia Paczkowska.

Przedsięwzięcie skierowane było do młodych osób w wieku 15-25 lat, ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych oraz osób poszukujących zatrudnienia.

PPP i MCK wyszło z inicjatywą stworzenia tym osobom możliwości bezpośredniego spotkania z pracodawcą i zdobycia informacji na temat specyfiki pracy w markecie, warunkach zatrudnienia oraz poznania specyfiki pracy i świadczeń pracowniczych w tej firmie. Uczestnicy giełdy zapoznali się z prezentacją przygotowaną w tym celu. Ponadto osoby zdecydowane na podjęcie współpracy, miały możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów i konsultacji.

W Giełdzie uczestniczyło około 50 osób w tym liczną grupę stanowiła  młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP oraz Zespołu Szkół Nr 1 z Grudziądza. W trakcie spotkania zostały  zaprezentowane główne cele działalność pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego udzielono także szereg porad indywidualnych.

GPG 1 Przedstawiciel firmy AUCHAN – Sylwia Paczkowska w trakcie prezentacji.

 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007