OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

 TARGI EDUKACJI I PRACY W RYPINIE

7 marca 2019 r. Punkt Pośrednictwa Pracy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Zespół Szkół nr 2 w Rypinie zorganizowali Targi Edukacji i Pracy, które odbyły się w Rypińskim Centrum Sportu.

            Przedsięwzięcie skierowane było głównie do uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz osób poszukujących zatrudnienia. Podczas Targów uczniowie mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą szkół wyższych, natomiast młodzież poszukująca pracy mogła zapoznać się z ofertami pracy i uzyskać informacji o sposobach  poszukiwania  zatrudnienia. Wśród wystawców swoje oferty prezentowały uczelnie wyższe m.in. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa z Bydgoszczy, Politechnika Warszawska Oddział Zamiejscowy w Płocku, Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica w  Płocku, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu , Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa z Włocławka, Państwowa Szkoła Wyższa Zawodowa we Włocławku, Centrum Edukacji Dorosłych z Brodnicy, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu. Dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży cieszyły się  stoiska lokalnych pracodawców: Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa, Studio Kobiet, Volwerk,  Glamoure,  Plastmet, jak również Policja, Straż Pożarna i Wojskowa Komenda Uzupełnień z Brodnicy.

Młodzież bardzo chętnie korzystała też  z usług Punktu Pośrednictwa Pracy w Rypinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku.

TEPR 1 Pośrednik pracy podczas rozmów z młodzieżą zainteresowaną podjęciem zatrudnienia.
TEPR 2 Młodzież przy stoisku CEiPM we Włocławku.
TEPR 3 Uczestnicy targów.

 

 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007