OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

"BEZPIECZNI W PRACY" Z BRODNICY

Dnia 26 marca 2018 roku w  Hufcu Pracy w Brodnicy  nastąpiło podsumowanie  I etapu konkursu „Sprawny w zawodzie - Bezpieczny w pracy” w zakresie znajomości przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy.

Głównym celem konkursu  było podniesienie świadomości z zakresu praw pracowniczych, obowiązków pracodawców oraz innych zagadnień związanych z odbywaniem praktyk zawodowych.

 Podobnie jak w ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży. Do konkursu przystąpiło 146 uczestników Hufca, którzy rozwiązywali test składający się z 50 pytań, zawierających zagadnienia BHP wraz z elementami prawa pracy. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie, po kilku dogrywkach komisja konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczestników: Kingę Górzycką, która z liczbą 42 punktów (na 50 możliwych) zajęła I miejsce. Laureaci kolejnych miejsc to: Dominik Gługiewicz (40 pkt.) – miejsce II oraz Jan Chojnicki  – zdobywcę miejsca II z liczbą 39 punktów. Osoby te będą reprezentować naszą jednostkę   na etapie wojewódzkim.

3BHP Laureaci trzech pierwszych miejsc wraz z p.Komendant i wychowawcą.
1BHP Młodzież podczas rozwiązywania testu BHP

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007