OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

BEZPIECZNA PRACA W KRAJACH UE Z MŁODZIEŻOWYM BIUREM PRACY W TORUNIU

W toruńskim Młodzieżowym Biurze Pracy w dniu 14 marca  2018 roku odbyła się giełda pracy ofert EURES z firmą Contrain Sp. z o.o. oferującą zatrudnienie w następujących branżach: rolnictwo, logistyka, ogrodnictwo, produkcja, przetwórstwo spożywcze, przemysł oraz recykling.

Pracę można podjąć w Holandii oraz Niemczech. Specjaliści ds. rekrutacji firmy Contrain udzieliły szczegółowych informacji na temat licznych ofert pracy oraz przeprowadziły testy praktyczne wykazujące np. umiejętności przydatne do pracy na produkcji czy tez w rolnictwie. Podczas giełdy została przeprowadzona projekcja slajdowa opisująca dokładnie poszczególne oferty pracy, jak również warunki zatrudnienia. Contrain Poland zapewnia wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy. To bardzo ważny aspekt podczas pracy za granicami kraju.

Chętni kandydaci gotowi podjąć pracę w krajach UE mogą liczyć także na wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy, wsparcia w organizacji transportu, jak również zakwaterowania. Każdy uczestnik giełdy miał możliwość zadania pytań podczas indywidualnych rozmów z pracodawcą.

W spotkaniu wzięły udział osoby bezrobotne poszukujące zatrudnienia w Unii Europejskiej. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na czas wakacji czy też długoterminowej współpracy zachęcamy do kontaktu z Młodzieżowym Biurem Pracy w Toruniu.

BP1 Uczestnicy giełdy podczas rozmów rekrutacyjnych oraz testów praktycznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007