OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

DRZWI OTWARTE MCK W RADZIEJOWIE

W dniu 29 marca 2017 roku Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie uczestniczyło w Drzwiach Otwartych, które odbyły się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce.

Podczas Drzwi Otwartych skierowanych do młodzieży uczącej się  Młodzieżowe Centrum Kariery przedstawiało zakres swoich usług. Radziejowska jednostka OHP kieruje swoje usługi do młodzieży z lokalnych środowisk chcącej skorzystać z usług doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz zasobów informacji edukacyjno- zawodowej. Poinformowano uczestników o  możliwościach uzyskania wsparcia w znalezieniu zatrudnienia na lokalnym rynku pracy oraz porad zawodowych. Ponadto stoisko MCK było bogato wyposażone w materiały promocyjne, broszury informacyjne i gadżety, które zostały rozdane wśród uczestników spotkania.

Drzwi Otwarte były okazją do promocji Ochotniczych Hufców Pracy, jednostek im podległych, a także promocji szerokiego zakresu usług, do których należy także Eures –zagraniczne oferty pracy, realizacja projektów unijnych w ramach Gwarancji dla młodzieży oraz ECAM- platforma dla młodych ludzi.

RADZ2 Promocja MCK
RADZ3 Uczestnicy Drzwi Otwartych.
   

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007