OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W GRUDZIĄDZU

W dniu 3 marca 2016 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery, pośrednik pracy Punktu Pośrednictwa Pracy w Grudziądzu wraz z konsultantem firmy Randstad – Malwiną Rydzińską przeprowadziły rekrutację na stanowisko pracownika produkcji.

Przed przeprowadzoną rekrutacją kandydaci mogli skorzystać z pomocy doradcy zawodowego MCK – Małgorzaty Pastewskiej – Potoczniak, która udzieliła informacji na temat zasad prawidłowego sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz służyła pomocą
w napisaniu ich dla pracodawcy. 

Pani Malwina Rydzińska przedstawiła warunki pracy i płacy oraz przeprowadziła indywidualne rozmowy z kandydatami. Rekrutacja zakończyła się sukcesem tylko dla niektórych kandydatów, których pracodawca skierował na badania lekarskie oraz szkolenie bhp.

Pośrednik pracy – Ewa Jankowska przedstawiła dla bezrobotnych aktualne oferty pracy znajdujące się w bazie PPP oraz zachęciła do korzystania z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez OHP.

 

GIELD1 Pracodawca podczas rozmowy indywidualnej z kandydatami.
GIELD2 Pośrednik pracy – Ewa Jankowska przedstawiła dla bezrobotnych aktualne oferty pracy znajdujące się w bazie PPP oraz zachęciła do korzystania z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez OHP.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007