OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W INOWROCŁAWIU

7 marca 2016 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu odbyło się spotkanie z pracodawcą oferującym zatrudnienie na stanowisku: konsultant telefoniczny.

Na giełdę pracy zaproszone zostały osoby w wieku od 18 do 25 lat zarejestrowane w MCK w Inowrocławiu jako poszukujące zatrudnienia. Zainteresowani podjęciem pracy uzyskali od pośrednik pracy MCK Agnieszki Cichej informację o szerokim zakresie usług oferowanych osobom do 25 roku życia z zakresu rynku pacy. Ponadto przedstawiono aktualną ofertę bezpłatnych usług z zakresu doradztwa zawodowego oraz szkoleń.

Pracodawca omówił specyfikę pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego, przedstawił szczegóły dotyczące oferty oraz odpowiedział na pojawiające się pytania. Oferowano zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na czas określony z motywacyjnym systemem wynagrodzenia (podstawa plus prowizja).

Kolejnym etapem spotkania były indywidualne rozmowy. Pracodawca mógł bliżej poznać kandydatów. Poszukujący pracy prezentowali przede wszystkim posiadany poziom wykształcenia i dotychczasowe doświadczenie zawodowe.

Dzięki giełdzie pracy zorganizowanej w MCK Inowrocław kolejne młode osoby z Inowrocławia i okolic stały się aktywne zawodowo.

GPINO1 Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu zorganizowało giełdę pracy.
GPINO2 Pracodawca przeprowadzał indywidualne rozmowy z kandydatami.
   

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007