OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W BYDGOSZCZY

W dniach 14 i 15 marca 2018 roku w bydgoskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży odbyła się giełda pracy dla osób zainteresowanych pracą na stanowisku inwentaryzatora.

Na początku spotkania pośrednik pracy Elżbieta Gierszewska przedstawiła działalność CEiPM. Uczestnicy giełdy poznali ofertę Młodzieżowego Biura Pracy zostali również poinformowani o możliwości wyjazdów zagranicznych do pracy w ramach sieci EURES. Krótko omówiono czym zajmuje się Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz jakie szkolenia i projekty realizowane są aktualnie w CEiPM.

Drugą część spotkania poprowadziła przedstawicielka międzynarodowej firmy RGIS, która omówiła zakres obowiązków, warunki wynagrodzenia, harmonogram i czas pracy a także sprawy związane z inwentaryzacjami poza województwem. Odpowiedziała również na pytania uczestników giełdy. W ramach procesu rekrutacji rozwiązywano testy z analitycznego myślenia. Osoby  zakwalifikowane do pracy zostały przeszkolone w zakresie obsługi skanera i wykonały kilka ćwiczeń praktycznych polegających na zliczaniu towaru. Po ukończeniu szkolenia, każdy wypełnił dokumentację oraz określił swoją dyspozycyjność do pracy.

GI1 Pracodawca omawia zasady przeprowadzania inwentaryzacji.
GI Zajęcia praktyczne z obsługi skanera.
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007