OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PROMOCJA INOWROCŁAWSKIEGO  HUFCA W JANIKOWIE

W dniu 27 marca 2018 roku w Gimnazjum w Janikowie odbyła się „Gimnazjalna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych”, podczas których swoją ofertę przedstawił inowrocławski hufiec.

Na targach prezentowało się kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z Inowrocławia i okolic. Impreza skierowana była do trzecioklasistów z gimnazjum organizującego przedsięwzięcie. Młodzież stojąca u progu wyboru dalszego kierunku kształcenia miała możliwość zapoznania się z regionalną ofertą edukacyjną. Mimo dużej różnorodności placówek stoisko 2-3 Hufca Pracy z Inowrocławia było chętnie odwiedzane przez młodych ludzi. Wychowawca zapoznał z możliwością uzupełnienia wykształcenia oraz zdobywania zawodu za pośrednictwem OHP     i jednocześnie zachęcał do skorzystania z oferty edukacyjnej oraz przedstawił zasady rekrutacji na nowy rok szkolny. Podczas imprezy pracownik inowrocławskiej jednostki udzielił wywiadu do lokalnej telewizji, dzięki temu mieszkańcy Janikowa także mogli zapoznać się z profilem działalności Hufca Pracy.

Udział w tego typu przedsięwzięciach umożliwia promocję jednostki i dzięki temu wielu gimnazjalistów wstępuje w szeregi naszych uczestników.

JAN2 Wychowawca  HP wraz z uczestnikiem przedstawia zasady rekrutacji.
JAN3 Wychowawca hufca podczas udzielania wywiadu do lokalnej telewizji.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007