OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KOLOROWO I ŚWIĄTECZNIE W INOWROCŁAWSKIM HUFCU

W dniu 28 marca 2017 roku uczestnicy Hufca Pracy wraz z wychowawcami zaprosili na zajęcia plastyczne najmłodsze dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych podlegające pod Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu.

Celem spotkania było przygotowanie dekoracji, kartek oraz ozdób wielkanocnych z okazji zbliżających się świąt.

Wielkanoc to wyjątkowy czas, który kojarzy się z wiosną więc w pracach wykonanych przez dzieci nie zabrakło kolorowych i intensywnych barw. Maluchy przy pomocy młodzieży tutejszej jednostki wykonały oryginalne pisanki, łańcuszki z zajączkami oraz kurczaki z drewna ozdobione według własnej pomysłowości i kreatywności. Zwieńczeniem spotkania było przygotowanie kartek świątecznych. Własnoręcznie zrobione mają największą wartość, dlatego kadra wychowawcza pokazała proste a zarazem ciekawe sposoby na ich wykonanie.  

Malowanie i dekorowanie ozdób dostarczyło nie tylko dzieciom ale również uczestnikom i kadrze wychowawczej wiele radości. Była to doskonała okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu wolnego. Dzieci z niecierpliwością oczekują kolejnego przedsięwzięcia organizowanego  przez inowrocławski hufiec.

kol2 Pamiątkowe zdjęcie ze świątecznego spotkania.
kol1 Podczas zajęć manualnych.
   

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007