OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KOLOROWO I ŚWIĄTECZNIE W INOWROCŁAWIU

W dniu 27 marca 2018 roku uczestnicy Hufca Pracy w Inowrocławiu wraz z wychowawcami udali się na zajęcia plastyczne do zaprzyjaźnionego Przedszkola ,,Muzyczna Kraina‘’. Celem spotkania było przygotowanie kartek, dekoracji i ozdób wielkanocnych z okazji zbliżających się świąt.

Wielkanoc to wyjątkowy czas, który kojarzy się z wiosną, więc w pracach wykonanych przez dzieci nie zabrakło kolorowych i intensywnych barw. Maluchy przy pomocy młodzieży wykonały oryginalne pisanki oraz zajączki i kurczaki z drewna, filcu i kolorowego papieru ozdobione według własnej pomysłowości i kreatywności. Własnoręcznie zrobione dekoracje mają największą wartość, dlatego uczestnicy hufca pokazali młodszym kolegom proste  a zarazem ciekawe sposoby na ich wykonanie.  

Malowanie i dekorowanie ozdób dostarczyło nie tylko dzieciom, ale również uczestnikom wiele radości. Była to doskonała okazja do integracji pokoleniowej i wspólnego spędzenia czasu wolnego. Zwieńczeniem spotkania było pamiątkowe zdjęcie z pracami najmłodszych i obietnica, że odwiedzimy je w najbliższym czasie.

KOL2 Dzieci korzystają z pomocy i wskazówek  młodzieży i wychowawców
KOL3 Pamiątkowe zdjęcie z wielkanocnego spotkania

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007