Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KOMPUTEROWE PISANKI

W dniu 22 marca 2016 roku w siedzibie Hufca Pracy we Włocławku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na komputerową pisankę.

Konkurs zorganizowany przy współpracy z Włocławskim Stowarzyszeniem Oświatowym Cogito skierowany był do uczestników hufca, których zadaniem było wykonanie w programie Paint pisanki komputerowej bez używania gotowych wzorów i obrazów. Przedsięwzięcie miało na celu rozwijanie umiejętności komputerowych młodzieży, odkrycie drzemiącego w młodych osobach artystycznego potencjału oraz kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych.  Konkurs był doskonałą okazją do wzbudzenia w młodzieży ducha zdrowej rywalizacji zachęcania do aktywności na rzecz hufca. Rozbudzanie w ten sposób postaw aktywnych u młodzieży jest jedną z dróg wychowania młodych ludzi i wskazywania im wielu alternatyw w sposobie spędzania czasu wolnego.

Przyznano  trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia. Komisja konkursowa jednogłośnie uznała pracę uczestniczki Justyny Burczyk za najlepiej wykonaną, kolejne miejsca zajęli Aneta Lewandowska, Wiktoria Andrzejewska, Marcin Nowak oraz Paulina Sieczka.

KOM2 Nagrodzeni uczestnicy wraz z organizatorem konkursu.
KOM1 Prace komisji konkursowej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007