Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OBCHODY ŚWIĘTA KOBIET NA KPSW W BYDGOSZCZY

Młodzież  Hufca Pracy w Bydgoszczy uczestniczyła w dniu wczorajszym w  KOBIETNIKU- Międzypokoleniowej Sesji  poświęconej obchodom święta kobiet, która odbyła się w  Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

Do udziału w KOBIETNIKU zaproszono wszystkich chętnych uczestników OHP– bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, od wykładów poczynając, poprzez warsztaty, koncerty, pokazy tańca czy porady kosmetyczne, a na degustacjach i sesjach fotograficznych kończąc.

Największym zainteresowanie cieszyły się pokazy mody m.in. mody gorsetowej Mileny Dethless Marmurkowe Wizje Izabelli Marmurowicz oraz pokaz strojów historycznych.  . Niektóre z prezentowanych propozycji stały się inspiracją mody na nadchodzący sezon wiosenny. Ciekawym akcentem dosłownie poruszających uczestników sesji był występ Salsy ze szkoły Si o Si, podczas którego młodzież uczestniczyła nauce rytmów kubańskich. Wyróżniającym się  punktem imprezy okazał się także spektakl pt ,, Cios”  traktujący o relacjach rodzice - córka w wykonaniu grupy teatralnej ZSH w Bydgoszczy w reż. J Mussal.

Dzięki tak zorganizowanej imprezie uczestnicy hufca świętowali Dzień Kobiet w sposób niezwykły międzypokoleniowo, integracyjnie, przełamując schematy.

KOB3 Pokaz mody gorsetowej
KOB2 Wykład pt. ,, czy wiesz co twoja dziewczyna ma w torebce”

-

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007