OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

 TARGI EDUKACJI I PRACY W WĄBRZEŹNIE

22  marca br.  w Liceum Ogólnokształcącym w Wąbrzeźnie, odbyły się Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa  Pracy w Wąbrzeźnie.
To szósta  taka  impreza  w powiecie wąbrzeskim skierowana do młodzieży ostatnich klas maturalnych, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia, a także do osób poszukujących zatrudnienia. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z województwa kujawsko –pomorskiego, a  osoby poszukujące zatrudnienia mogły otrzymać oferty pracy krótkoterminowej i stałej, w kraju i za granicą. 
          Uroczystego otwarcia Targów dokonała  pośrednik pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy  pani Joanna Okulińska, która przywitała wystawców oraz zgromadzonych gości. Swoje stoiska i bogatą ofertę zaprezentowało wiele szkół, instytucji oraz pracodawców  w tym m.in.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Technologiczno -  Przyrodniczy z Bydgoszczy,  Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa z Bydgoszczy  oraz szkoły wyższe i  policealne. W targach uczestniczył  Powiatowy Urząd Pracy  w Wąbrzeźnie, Wojskowa Komenda Uzupełnień z Grudziądza,  Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, PKO BP S.A,  Agencja Randstad,  Agencja Manpower, Dino Polska oraz Telmon.    Nie mogło zabraknąć także przedstawicieli Ochotniczych Hufców Pracy z Torunia reprezentowanych przez Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz dorady Eures wraz z wolontariuszką z Francji. Pośrednik z Punktu Pośrednictwa Pracy w Wąbrzeźnie udzielała informacji o dostępnych ofertach pracy, możliwościach zatrudnienia na lokalnym rynku oraz zachęcała młodzież do korzystania z usług świadczonych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

ttor4 Stoisko Kujawsko Pomorskiej Komendy OHP
ttor1 Przywitanie gości przez pośrednika Joannę Okulińską
ttor2 Rozmowy z Pracodawcami
ttor3 Młodzież na Targach

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007