OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIELKANOCNE WARSZTATY W INOWROCŁAWIU

W dniu 23 marca 2017 roku uczestnicy Hufca Pracy w Inowrocławiu wzięli udział w warsztatach „Kolorowej kartki okolicznościowej”, prowadzonych przez animatorów z „Warsztatów z uśmiechem”.

Zajęcia rozpoczęły się instruktażem podczas, którego młodzież dowiedziała się jak wygląda proces powstawania takiej kartki. Następnie zapoznała się z różnymi metodami ich zdobienia takimi jak: wycinanie, wyklejanie, quilling. Następnym  etapem warsztatów było samodzielne wykonanie kartki przy wykorzystaniu bogatej palety barw oraz kolorowych ozdób, kokardek, wycinanek i wyklejanek. W przypadku trudności podczas zdobienia animatorzy służyli pomocą i radą. Każdy z uczestników po zakończeniu pracy zapakował swoją kartkę w ozdobną folię, mógł zabrać swoją pracę do domu.

Dzięki tym zajęciom młodzież mogła choć na chwilę poczuć ducha zbliżających się świąt. Młodzi ludzie  mieli  satysfakcję z własnoręcznie wykonanej pracy, każdy „artysta” otrzymał na zakończenie zajęć dyplom z dożywotnim tytułem „Mistrza zdobienia”. Zajęcia przebiegły w miłej sympatycznej atmosferze.

WIELK2B Podczas pracy
WIELK1 Instruktaż dotyczący metod pracy.
WIELK3 Podczas wręczania dyplomów.
WIELK4A Jedna z prac.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007