OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE

W dniu 21 marca we włocławskim Hufcu Pracy odbyły się warsztaty plastyczne w ramach działalności koła plastycznego „Plastuś”.

Na zajęciach młodzież miała za zadanie wykonać wiosenne, wielkanocne dekoracje. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazje wykazać się własnymi talentami plastycznymi jak i zdolnościami manualnymi. Młodzież w świątecznym nastroju, z ogromną przyjemnością wykonała dekoracyjne osłonki na doniczki oraz wiosenne wianki, które będą stanowiły ozdobę na tegoroczne Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła.  W miłej atmosferze młodzież chętnie rozwijała swoje ukryte talenty plastyczne. Rozmawiano o zwyczajach wielkanocnych w domach uczestników.

Zajęcia plastyczne mają na celu rozwijanie umiejętności posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi, pobudzanie kreatywności uczestników, odkrywanie przyjemności tworzenia, cieszenia się uzyskanym efektem. Tego typu zajęcia stają się nie tylko źródłem rozwijania wyobraźni, twórczej postawy oraz ekspresji plastycznej młodzieży, ale również dają poczucie odpowiedzialności i satysfakcji z wykonanej pracy.

WILK2 Stroiki wielkanocne.
WILK3 Dekoracje wiosenne.
WILK1 Młodzież podczas zajęć kola plastycznego.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007