Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 












Aktualności

WOJEWÓDZKI KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

11 marca w Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendzie odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego etapu Konkursu na Kartkę Wielkanocną.

Prace wykonane zostały przez uczestników jednostek organizacyjnych tj. Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu, Środowiskowego Hufca Pracy z Torunia oraz Hufców Pracy w Brodnicy, Bydgoszczy, Inowrocławiu oraz Włocławku.

Łącznie do wojewódzkiego etapu konkursu nadesłano 65 kartek.

Jury w składzie: Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Michał Krzemkowski, Dyrektor Merytoryczny Małgorzata Filarska oraz pracownicy Zespołu ds. Kształcenia i Wychowania Ewa Pawlus i Małgorzata Tokarska, dokonało oceny prac pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz estetyki wykonania.

Decyzją jury laureatami konkursu zostali: Wiktoria Haręcka i Paulina Stefańska z Hufca Pracy w Inowrocławiu  oraz Emilia Molenda i Barbara Wołosiak z Hufca Pracy we Włocławku. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Dąbrowska i Emilia Rakowska z Hufca Pracy w Brodnicy oraz Kacper Kruzel z Hufca Pracy w Inowrocławiu. 

Najpiękniejsze 24 prace zostały zakwalifikowane do Ogólnopolskiego Konkursu i przesłane do Krajowego Duszpasterstwa  OHP w Częstochowie.

 

WIELK4 Kartki nagrodzone w wojewódzkim etapie konkursu.
WIELK1 Jury dokonało oceny prac pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz estetyki wykonania.

WIELK2

WIELK3

Prace konkursowe uczestników jednostek WK OHP.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007