OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WYRÓŻNIENIE DLA  UCZESTNIKÓW OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA

Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu wzięli udział w ósmej edycji konkursu kulinarnego organizowanego w Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Grudziądzu. Zakres tematyczny konkursu opierał się na książce "Nauki gotowania do użytku Ludu".

Udział wzięło 13 drużyn z regionu. W skład zespołu reprezentującego Ośrodek w kategorii szkół gimnazjalnych i podstawowych weszli  Zuzanna Wrzesińska, Karolina Liszewska i Wojciech Gliniecki. 

Oceniane przez komisję było zarówno przygotowane danie jak i udekorowanie stołu. Każdy zespół na wykonanie zadania miał 2 godziny. Młodzież Ośrodka upiekła strucle z rodzynkami. Niestety ciasto nie poprowadziło do wygranej, ale otrzymało wyróżnienie w swojej kategorii. Po trudach włożonych w przygotowania do konkursu i pracę podczas jego przebiegu organizatorzy postanowili nie wypuszczać nikogo z pustymi rękami, zatem każdy uczestnik otrzymał w nagrodę torbę z upominkami. Za organizację konkursu odpowiadało Stowarzyszenie Przyjaciół Dolnej Wisły z Gruczna.

KUL2  
KUL1 KUL3
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007