Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZOSTAĆ TELEMARKETEREM

1 kwietnia 2016 Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu zaprosiło młodzież w wieku do 25 roku życia na spotkanie z pracodawcą w celu przedstawienia informacji o pracy na stanowisku konsultanta.

Pośrednik pracy Agnieszka Cicha zaprezentowała przybyłym szeroki zakres usług pośrednictwa pracy oferowanych przez MKC Inowrocław. Ponadto uczestnicy uzyskali informacje na temat bezpłatnej oferty wsparcia z zakresu doradztwa zawodowego oraz bezpłatnych szkoleń.

W dalszej części spotkania pracodawca omówił specyfikę pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego, przedstawił szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz odpowiedział na pytania, np. dotyczące dojazdu do miejsca pracy. Oferowano zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na czas określony z motywacyjnym systemem wynagrodzenia (podstawa plus prowizja). Telemarketing to sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej, nabycie i rozwinięcie kompetencji społecznych oraz umiejętności interpersonalnych.

Po zaprezentowaniu ogólnych zasad zatrudnienia pracodawca przeprowadził indywidualne rozmowy z kandydatami. Miały one szczególne znaczenie dla osób, które po raz pierwszy uczestniczyły w rozmowie rekrutacyjnej.

Dzięki zorganizowanej giełdzie pracy kolejne, młode osoby z Inowrocławia i okolic stały się aktywne zawodowo.

GPINO1 W MCK Inowrocław młodzież mogła podjąć zatrudnienie na stanowisku telemarketera.
GPINO2 Indywidualne rozmowy z kandydatami.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007