OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

XX INOWROCŁAWSKIE TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dnia 16 marca 2018 roku  w Powiatowej Hali Sportowej „Kujawianka” przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi odbyły się  XX Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu, Młodzieżowe Centrum Kariery, kolejny raz wzięło udział w organizowanych przez PUP Targach Pracy. W targach uczestniczyło kilkudziesięciu wystawców, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele lokalnych firm, instytucje zajmujące się aktywizacją zawodową, oraz prywatni przedsiębiorcy. Podczas spotkania pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery doradca zawodowy  pani Paulina Porwoł oraz pośrednik pracy Joanna Głuchowicz , w wyczerpujący sposób przedstawiali wszystkim zainteresowanym ofertę zarówno edukacyjną, jak i perspektywy zatrudnienia na inowrocławskim rynku pracy. Młodzież miała możliwość wypełnienia ankiety poszukującego pracy, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. Młodzi ludzie pytali również o możliwości kształcenia zawodowego, otrzymując rzetelne informacje na temat działalności Ochotniczych Hufców Pracy.

Udział w targach niewątpliwie zawsze jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów, zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Stoisko MCK cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży, która otrzymała materiały promocyjne i drobne gadżety.

tagin1 Pośrednik pracy oraz doradca zawodowy przedstawiają ofertę MCK w Inowrocławiu.
tagin2 Pośrednik pracy pomaga młodzieży w wypełnianiu ankiet poszukującego pracy.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007