OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

RUSZYŁY KURSY ZAWODOWE W CEIPM BYDGOSZCZ

W ostatnich dniach w bydgoskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy ruszyły kursy zawodowe w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia- YEI”. Naukę zawodu rozpoczęli uczestnicy kursu na magazyniera z obsługą wózków jezdniowych i bezpieczną wymianą butli gazowych oraz mobilne kosmetyczki z elementami wizażu, stylizacji rzęs, paznokci i prawem jazdy kat. B.

W ramach projektu uczestnicy szkolą się w podczas kursów zawodowych , gdzie zapoznają się z tajnikami zawodu. Magazynierzy zapoznali się już z teoretycznymi aspektami tego zawodu, m.in. wystawiali pierwsze faktury VAT, oraz zapoznali się z zasadami pracy na magazynie. Mobilne kosmetyczki rozpoczęły zajęcia od kursu prawa jazdy – od zajęć teoretycznych. W godzinach porannych przyszłe kosmetyczki uczęszczają na prawo jazdy, a w godzinach po południowych na kurs kosmetyczny, jednym z elementów kursu była m.in. henna brwi oraz ich regulacja.

Każdy z uczestników projektu zostanie zaopatrzony w wiedzę niezbędną do rozpoczęcia stażu w niedalekiej przyszłości , a następnie do podjęcia stałej pracy.

RUSZ1 Mobilne kosmetyczki podczas nauki regulacji brwi.
RUSZ2 Uczestnicy kursu podczas zajęć teoretycznych na magazyniera.


GWARANCJE

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007