OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WAKACYJNA PRACA

Dnia 14.04.2017 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Świeciu zorganizowano giełdę pracy z pracodawcą oferującym zatrudnienie dla młodzieży na czas wakacji w miejscowościach nadmorskich takich jak Krynica, Ustronie czy Hel.

Na spotkanie przyszła duża grupa młodych ludzi zainteresowanych ofertą pracy. Część młodzieży będącej w ubiegłym roku w pracy nad morzem przyprowadzili kolegów
i koleżanki rekomendując tą ofertę. Przedstawiciel firmy oferującej zatrudnienie przedstawił warunki zatrudnienia, po czym rozdał wszystkim uczestnikom formularze aplikacyjne do pracy sezonowej oraz zebrał od kandydatów CV.  Młodzież wysłuchała wszystkich informacji zadając przy tym pytania. Pracodawca zapewnia nocleg, dzięki czemu na wyjazd decyduje się wiele osób. Niektórzy dobierają się w kilku osobowe grupki i jadąc do pracy razem tworzą zgrany zespół.

Młodzi ludzie w czasie wakacji łączą przyjemne z pożytecznym gdyż praca ta daje im możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz spędzenia wolnego czasu nad morzem. Zarobione przy tym pieniądze często przeznaczają na przyszłe studia lub na realizacje swoich marzeń.

WP1 Uczestnicy giełdy pracy

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007