OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W NOWEM O PRACY  WAKACYJNEJ

Dnia 28 kwietnia 2017 roku Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem nad Wisłą zorganizował w miejscowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych spotkanie rekrutacyjne.

   Celem spotkania było pozyskanie osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w okresie wakacji letnich na stanowisko pracownika sezonowego do miejscowości nadmorskich. W roli pracodawcy wystąpił specjalista do spraw rekrutacji w ogólnopolskiej sieci supermarketów spożywczych – Pani Alicja Rochowiak.                            

   Młodzież, która przybyła na giełdę pracy zapoznała się z warunkami zatrudnienia poprzez rozmowy z  przedstawicielką firmy, która starała się poznać uczestników spotkania; stworzyć ich profil zawodowy oraz ocenić predyspozycje do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku pracy. Następnie młodzież korzystając z wiedzy i doświadczenia pośrednika pracy OHP oraz reprezentanta pracodawcy wypełniła dokumenty warunkujące zatrudnienie. Każda z aplikacji została przekazana pracodawcy. W oparciu o pozyskane informacje z CV i krótkich autoprezentacji uczestników spotkania podjęte zostały decyzje personalne.

   Uczestnicy giełdy utwierdzili się w przekonaniu, że wakacje to dobry czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego. Spotkanie zakończyło się sukcesem dla obu stron. Ponadto pracodawca wyraził chęć dalszej współpracy z PPP Nowe.

gielnow1 Pracodawca omawia zgromadzonej młodzieży warunki zatrudnienia
gielnow2 Rozmowy rekrutacyjne pracodawcy z uczestnikami spotkania

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007