OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

BYDGOSKIE BRANŻOWE TARGI PRACY

18 kwietnia 2018 roku Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zorganizowało XV Jubileuszowe Targi Pracy i Kariery.

W tym roku na targach można było zapoznać się z ofertą 49 firm oraz 5 instytucji rynku pracy z ofertą doradczą. Na targach pojawiło się mnóstwo osób. Poszukujący pracy mogli zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm - sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich, jak również odbyć pierwsze rozmowy kwalifikacyjne. Tego rodzaju spotkania umożliwiają studentom uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmie, prowadzonych przez nią procedurach rekrutacyjnych oraz oczekiwaniach stawianych potencjalnym pracownikom.

CEiPM na targach reprezentowane było przez doradców zawodowych MCIZ oraz specjalistę ds. rozwoju zawodowego. Dzięki temu oferta OHP prezentowana była w taki sposób, aby osoby odwiedzające stoisko CEiPM mogły uzyskać wyczerpujące informacje na temat wszystkich przedsięwzięć realizowanych w zakresie wsparcia osób wchodzących na rynek pracy. Wielu studentów dopytywało o skuteczne metody poszukiwania pracy oraz konsultowało z doradcą swoje dotychczasowe działania i plany dotyczące znalezienia zatrudnienia.

branz2 Specjalista ds. rozwoju zawodowego udziela informacji o ofercie OHP.
branz1 Konsultacje z doradcą zawodowym MCIZ.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007