OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

XIX INOWROCŁAWSKIE TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

7 kwietnia 2017 roku w Powiatowej Hali Sportowej „Kujawianka” przy LO im. Królowej Jadwigi odbyły się  XIX Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu, Młodzieżowe Centrum Kariery wraz z  Hufcem Pracy, kolejny raz wzięło udział w organizowanych przez PUP Targach Pracy. W targach uczestniczyło kilkudziesięciu wystawców, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele lokalnych firm, instytucje zajmujące się aktywizacją zawodową, oraz prywatni przedsiębiorcy. Podczas spotkania pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery Paulina Porwoł oraz wychowawca z Hufca Pracy Grzegorz Olszewski, w wyczerpujący sposób przedstawiali wszystkim zainteresowanym ofertę zarówno edukacyjną, jak i perspektywy zatrudnienia na inowrocławskim rynku pracy. Młodzież miała możliwość wypełnienia ankiety poszukującego pracy, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. Młodzi ludzie pytali również o możliwości kształcenia zawodowego, otrzymując rzetelne informacje na temat działalności Ochotniczych Hufców Pracy.

Udział w targach niewątpliwie zawsze jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów, zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Stoisko OHP cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, która otrzymała materiały promocyjne i drobne gadżety.

MCK 2-1 Pośrednik pracy MCK w Inowrocławiu Paulina Porwoł omawiająca formy wsparcia udzielane przez MCK w Inowrocławiu.
MCK 3 Wychowawca Hufca Pracy w Inowrocławiu Grzegorz Olszewski odpowiada na pytania przybyłej na spotkanie młodzieży.
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007