OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

IX MIĘDZYNARODOWE TARGI PRACY W TORUNIU

Dnia 12 kwietnia 2018 roku Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP uczestniczyło w IX Międzynarodowych Targach Pracy organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, które odbyły się w hotelu Bulwar.

W wydarzeniu wzięli udział wystawcy z zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii. Szeroko reprezentowani byli także pracodawcy krajowi, rekrutujący do pracy w naszym regionie.

Stoisko MBP cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Uczestnicy targów otrzymywali informacje o dostępnych ofertach pracy i możliwości zatrudnienia na lokalnym rynku. Agata Szwech p.o.doradcy EURES  udzielała informacji na temat  wyjazdów do pracy za granicę oraz  pierwszej pracy w Europie.

Osoby poszukujące zatrudnienia mogły zapoznać się z ofertami pracy z regionu oraz z zagranicy oraz odbyć rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą.  W czasie trwania targów można było także uzyskać informacje na temat praw pracowniczych, zasiłków uzyskiwanych po wykonywaniu pracy za granicą. Tego typu eventy cieszą się dużym zainteresowaniem.

MIE2 Pracownik CEiPM w Toruniu w trakcie rozmów z poszukującymi pracy.
MIE3 Asystent EURES z K-P WK OHP wyjaśnia kwestie dotyczące ofert pracy zagranicznych EURES
MIE1 Uroczyste otwarcie IX Międzynarodowych Targów Pracy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007