OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ORŁY NA ORLIKU

W dniu 24 kwietnia w Brodnicy odbył się Turniej piłkarski o Puchar Komendanta Kujawsko Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn reprezentujących wszystkie jednostki wychowawcze w województwie. Mecze  odbywały się na boisku ,,Orlik’’ przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy. Nad właściwym przebiegiem rozgrywek, zgodne z regulaminem PZPN czuwali sędziowie. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzili liczni obserwatorzy. O wyniku często decydowały nawet rzuty karne. Mimo zaciętej walki  gra odbywała się w atmosferze fair play i bez urazów fizycznych.

W pierwszym etapie rozgrywki odbywały się w 2 grupach, następnie najlepsi grali o trofea. Tego dnia najlepsze okazały się ekipy z Bydgoszczy i Włocławka. W finale po pasjonującej walce wygrali uczestnicy z Bydgoszczy. Ponadto z tej jednostki wybrano najlepszego bramkarza- Krystiana Woźniaka i piłkarza najbardziej bramkostrzelnego – Damiana Stasikowskiego.

III miejsce wywalczyła drużyna ŚHP w Toruniu, IV – OSiW w Grudziądzu, V – Hufca Pracy w Inowrocławiu, natomiast szóste - gościnni gospodarze z brodnickiego hufca.

ORL2 Zwycięska drużyna z hufca bydoskiego wraz z opiekunem i gospodarzem Turnieju.
ORL1 ORL12
ORL3  
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007