Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PROPOZYCJA DLA MATURZYSTÓW

12 kwietnia 2016 roku pracownice Młodzieżowego Centrum Kariery w Radziejowie spotkały się z tegorocznymi maturzystami Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce.

Spotkanie miało na celu przedstawienie młodzieży propozycji jakie ma dla nich jednostka Ochotniczych Hufców Pracy po zakończeniu szkoły. Spotkanie rozpoczęła pośrednik pracy, która  przedstawiła aktualne oferty pracy jakimi dysponuje Młodzieżowe Centrum Kariery. Chętni znalezieniem pracy po zakończeniu szkoły wypełnili ankietę poszukującego pracy. Natomiast  doradca zawodowy oferowała pomoc w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych niezbędnych w procesie rekrutacji pracownika. Zachęcano, również  młodzież  do udziału w kursach  organizowanych przez ROSZM oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku. Przedstawiono również  propozycję udziału w nowym projekcie realizowanym przez OHP „Obudź swój potencjał-YEI” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach alokacji dla Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Zapoznano ich szczegółowo z wymaganiami oraz korzyściami wynikającymi z uczestnictwa w projekcie, który zwiększy ich szansę na rynku pracy.

Na zakończenie rozdano maturzystom ulotki informacyjne i zaproszono do skorzystania z propozycji jakie im przedstawiono życzą sukcesów na egzaminie dojrzałości.

PROP Pracownice MCK w tracie spotkania z maturzystami.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007